אגף הגשמה

"לֹא עָלֶיךָ הַמְּלָאכָה לִגְמוֹר, וְלֹא אַתָּה בֶן חוֹרִין לִבָּטֵל מִמֶּנָּה" (פרקי אבות, פרק ב', משנה ט"ז)

 

נוע"ם מאמינה בכך שתפקידם של בוגרי התנועה הוא להיות אזרחים פעילים במדינת ישראל השותפים לשגשוגה, בעלי מודעות ורגישות לצרכי האחר, בעלי אחריות ומחויבות לתיקון עולם ובעלי זהות יהודית רבת פנים ורלוונטית עבורם  ונבנית מתוך לימוד ובחינה מתחדשת.

על מנת לסייע לבוגרינו במשימה להפוך לאזרחים משמעותיים אשר מגשימים את ערכי התנועה, מפעילה נוע"ם מספר תכניות הכוללות עשייה ולימוד משותפים לצד התפתחות אישית וקבוצתית.

מסלול ההגשמה בנוע"ם מתחיל בשנת השירות של התנועה. 37 מתנדבי שנת השירות (שינשינים) של נוע"ם פרוסים ברחבי הארץ ומשלבים שנה של התנדבות ועשייה חברתית ותנועתית עם התפתחות אישית, למידה והתבגרות. קראו עוד על שנת השירות שלנו.

עם סיומה של שנת השירות אנו מציעים לשינשינים הבוגרים לקחת חלק בגרעין הנח"ל שלנו. גרעין הנח"ל הוא מסלול צבאי, שמטרתו להיות מקפצה משמעותית לחיים קהילתיים, משמעותיים ובלתי מנוכרים. מטרת המסלול לאפשר לקבוצה בעלת מכנה משותף ערכי, חברתי ורעיוני לפעול במסגרות צבאיות וקהילתיות שונות, כקבוצה בעלת זיקה לתנועה משלחת, ותחת חסותה. אחרי שירות צבאי (לרוב, משותף) מגיעים חברי הגרעין לפרק משימה - תקופת שהות משותפת בה מתנדבים חברי הגרעין יחד, לומדים ומתגבשים. קראו עוד על גרעיני הנח"ל שלנו

לבוגרי מסלול ההגשמה ולבוגרי נוע"ם בכלל אנו מציעים לקחת חלק בתנועת הבוגרים של נוע"ם והתנועה המסורתית  'דרכי מרו"ם', לבנות יחד קהילות חיים משותפות, לשמור על קבוצה חברתית מגובשת ולהמשיך להיות מעורבים בנעשה בתנועה. קראו עוד על דרכי מרו"ם.  

 

:התכנית נתמכת על ידי

  • YouTube Social  Icon
  • White Instagram Icon

כל הזכויות שמורות

נוע"ם - נוער מסורתי

2018

צרו קשר

טלפון: 02-5658025

פקס: 02-6246871

ווטסאפ נוע"ם: 050-4205010 :

noam@noamist.org

כתובתינו

משרדי נוע"ם: דרך חברון 98, ירושלים

ת.ד 7559 ירושלים 91074

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now