תרמו לנו

נוע"ם הינו ארגון נוער מוכר ע"י משרד החינוך אשר מקבל את הכנסותיו דרך שלושה גורמים עיקריים: הראשון - השתתפות בעלויות הפעילות המגיעות מרישום חניכים לדמי חברות ולמפעלים. השני - תמיכה ממשלתית של משרד החינוך ורשויות מקומיות במקומות הפעילות והשליש - תרומות מהארץ ומעולם.

אם אתם מאמינים בנוע"ם ובמה שאנחנו עושים, אם אתם רוצים לעזור ולסייע לחניכים וחניכות שידם אינה משגת לשלם על המפעלים שלהם בתנועה, אם אתם רוצים לעזור לנו להגדיל ולהרחיב תכניות כמו 'אביבים' - המשלבת ילדים ובני נוער עם מגבלה בתנועה ואם הייתם רוצים שהבשורה של נוע"ם, על יהדות שוויונית הלכתית, פלורליסטית, פתוחה ומקבלת תגיע לעוד ילדים ובני נוער ברחבי מדינת ישראל אנחנו מזמינים אתכם לתרום לנו!

כיצד ניתן לתרום?

ניתן להיכנס לדף הארגון בפלטפורמת JGIVE, המעודדת תרומה לעמותות ולגופים ללא כוונת רווח ולתרום ישירות באמצעות כרטיס אשראי הן כתרומה חד פעמית והן כתרומה חוזרת (אחת לחודש או שנה). לחצו כאן

כמו כן ניתן לתרום באמצעות העברה בנקאית לחשבון מספר 138888, בסניף 782 של בנק הפועלים. במידה ועשיתם זאת נודה לכם אם תיצרו קשר איתנו (במייל noam@noamist.org או בטלפון 02-5658025) ותעדכנו אותנו על ביצוע התרומה לצורך מעקב.

במקביל, אפשר להיכנס לאתר התנועה המסורתית ולתרום לנוע"ם או לפרויקטים אחרים של התנועה. לחצו כאן

האם אני מקבל/ת קבלה על התרומה?

בוודאי. נוע"ם הינה חלק מהתנועה המסורתית שהינה עמותה רשומה (מספר 580132454) בעלת אישור 46א' ממס הכנסה וכל תרומה אליה בסכום של מעל 180 ש"ח מוכרת לצרכי מס (ניתן לקבל 35% אחוז מסכום התרומה כהחזר מס). 

מה אם אני רוצה לתרום למשהו מסוים בנוע"ם?

פשוט תעדכנו אותנו. במידה ואתם רוצים שהתרומה תשמש לצורך מסוים בתנועה, כתבו זאת כטקסט קצר בשלבי נתינת התרומה או תעדכנו אותנו (במייל noam@noamist.org או בטלפון 02-5658025) ואנו נדאג שהתרומה תשמש למטרה אליה הקציתם אותה.

תודה רבה!